02166531091
66533072

وقت سفارت ایتالیا | وقت فوری سفارت ایتالیا | وقت ویزای ایتالیا: 09351780080

ترجمه مدارک ایتالیا

دارالترجمه رسمی انگلیسی در تهران، دارالترجمه رسمی انگلیسی در تهران محدوده ستارخان ترجمه فوری مدارک ...

بیمه مسافرتی سامان

یکی از عواملی که برای گذران اوقات فراقت انتخاب میشود سفر کردن است. سفر فواید فراوانی دارد. به واسطه ...

ویزای توریستی ایتالیا

ویزای توریستی ایتالیا یکی از انواع ویزاهای موجود ، ویزای توریستی ایتالیا میباشد. ویزای توریستی ...

وقت ایتالیا

وقت ایتالیا برای سفر به هر کشوری نیاز به ویزای آن کشور دارید و برای دریافت ویزا نیاز به گرفتن وقت ...

وقت سفارت ایتالیا | ویزای فوری ایتالیا

وقت فوری سفارت ایتالیا

ویزاسازان

ترجمه مدارک سفارت ها برای اخذ ویزا

بیمه مسارفتی سامان

راهنمای اقامت و مهاجرت

راهنمای اخذ ویزای تحصیلی

راهنمای اخذ ویزای کانادا

ویزای شینگن

ویزای کانادا

وقت سفارت انگلیس

وقت سفارت انگلیس

شماره موبایل و تلگرام جهت تبلیغات: 09351780080

وقت سفارت ایتالیا

ایتالیایی ها چگونه غذا میخورند؟ و چند نوع غذای خوشمزه ایتالیایی

ایتالیایی ها عاشق غذاهای تند و تیز هستند. آنها از سس گوجه غلیظ در اسپاگتی هایشان استفاده می کنند البته همراه با انواع قارچ ها، روغن زیتون، ادویه جات، سیر و انواع مغزها. آنها بر روی هر غذایی سس می ریزند. خوردن سبزیجات تازه (سالاد) را بسیار دوست دارند.
ایتالیایی ها عاشق غذاهای تند و تیز هستند. آنها از سس گوجه غلیظ در اسپاگتی هایشان استفاده می کنند البته همراه با انواع قارچ ها، روغن زیتون، ادویه جات، سیر و انواع مغزها. آنها بر روی هر غذایی سس می ریزند. خوردن سبزیجات تازه (سالاد) را بسیار دوست دارند.

اکثر ایتالیایی ها معتقدند غذا چیزی است که آنها را از سایر گروه های قومی در آمریکا متفاوت می سازد. پاستا، یکی از غذاهایی است که همیشه و در هر وعده غذایی سرو می شود. غذاهایی مانند: راویولی، کالاماری، تورتلینی، لازانیا، کربونارا، مین استرون و تریپ (روده گاو) تماما غذاهای ایتالیایی هستند.
ایتالیایی ها عاشق غذاهای تند و تیز هستند. آنها از سس گوجه غلیظ در اسپاگتی هایشان استفاده می کنند البته همراه با انواع قارچ ها، روغن زیتون، ادویه جات، سیر و انواع مغزها. آنها بر روی هر غذایی سس می ریزند. خوردن سبزیجات تازه (سالاد) را بسیار دوست دارند. آنها به غذاهای مخصوص خود افتخار می کنند. در آمریکا، وقتی مردم به ایتالیایی ها فکر می کنند در حقیقت به غذاهای آنها که شامل پیتزا، پاستا، موزارلا، پنیر و بسیاری از غذاهای معروف در دنیا که ایتالیایی هستند، فکر می کنند.
از نظر ایتالیایی ها، آمریکایی ها مردمی ریزه خوار هستند که در سر تا سر روز، در حال خوردن اسنک (هله هوله) می باشند و بندرت برای خوردن یک وعده غذایی کامل، وقت صرف می کنند در حالی که ۷۵ درصد ایتالیایی ها حداقل یک بار در روز برای خوردن یک وعده غذایی کامل وقت می گذارند.

غذاهای ایتالیایی به داشتن سیر فراوان شهرت دارند. به عنوان مثال یکی از پیتزاهای ایتالیایی به نام نئوپلیتن، فقط شامل گوجه فرنگی و برش هایی از سیر است بدون پنیر. مردم روم باستان زمانی مجبور به حذف سیر از وعده های غذایی خود شدند، چون یکی از پادشاهان آن زمان اعلام کرد، اگر افرادی که به قصر پادشاه وارد می شوند دهانشان بوی سیر دهد به شدت تنبیه خواهند شد در حالی که برای مردم مصر باستان، سیر اهمیت ویژه ای داشت، شاید بدین خاطر که آنها به خواص دارویی سیر پی برده بودند. در واقع، گفته می شود که سیر برای افرادی که مبتلا به بیماری هیستریک می باشند، مفید است.
خوردن یک وعده غذای ایتالیایی، یکی از لذت های سفر کردن به ایتالیا می باشد! هر منطقه و حتی هر شهری در ایتالیا، غذای مخصوص به خود دارد که باعث افتخار مردم آن منطقه است. شما می توانید با سفارش دادن این غذاها به گارسون رستوران آنها را تجربه کنید.

اسپاگتی تورینــو
سوپ جعفری
سالاد سیسیلی
اسپاگتی توسکانی
اسپاگتی سبزیجات
اسپاگتی کاپری

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

  • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

  •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
  •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

  • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
  • Tel: 021-66531091,66533072
  • telegram/whatsapp: 09351780080
  • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top